Video: Jak se dělá vision board (a k čemu vlastně je)

VISION BOARD

Víte, že jsem velká zastánkyně toho, že bez cílů člověk jen tak povlává ve větru a žije na autopilota. Proto jsem se rozhodla, že vám nejen ukážu, jak si já vyrábím svůj vision board, ale že vám i vysvětlím, proč byste k němu měli napnout svou pozornost i vy.

Jak říkám – co není napsané, nikdy se nestane. A to samé platí nejen o písmenkách, ale i obrázcích. Vision board (nástěnka snů) je vizuálním vyjádřením vaší energie a kam jí směřujete.

Jak určitě víte, lidské podvědomí se nedokáže samo, jen tak, transformovat do podoby, do které byste si přáli. Ale můžete ho zásobovat vizuálními obrazy toho, jak chcete, aby fungovalo.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ BODY, KTERÉ MĚJTE NA PAMĚTI:

A ať vám trochu ulehčím práci, připravila jsem pro vás ke stažení předlohu! Stáhněte si předlohu, vytiskněte si jí (doporučuju na papír A3, ať máte místo na kreativitu) a můžete začít tvořit, třeba podle návodu ve videu dole.

Než se do toho pustíte, mrkněte se na video, které jsem pro vás natočila. Je to návod krok za krokem, ať vám to jde od ruky 😉

Přeju vám nádherné tvoření a nezapomeňte na to, že občas se “stane život” a vaše cíle a priority se změní. To znamená, že svůj vision board můžete přepracovat, nebo ho udělat úplně znovu a nemusíte čekat na 1. ledna 😉

Xo, Vaše

podpisA_black

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *