Jak nakupovat během slev

Jak nakupovat během slev

Ach, to magické slůvko SLEVY. I z perfektně funkčních jedinců dokáže udělat bytosti na hranici šílenství. A pozor, nikoho nesoudím, sama jsem se do téhle taškařice zapojovala dlouhá léta. Ale dokázala jsem se téhle závislosti zbavit… Aspoň, co se týče nakupování módy. U zlevněné sekačky na trávu mám pořád ještě problém odolat 🙂

Tipy, jak nakupovat ve slevách, abyste toho za týden nelitovaly nebo nemusely zbytek měsíce jíst suchou rýži, už jste někde viděly i četly tisíckrát. Proto to do vás nebudu hustit znovu. Prozradím vám, jak to dělám já osobně. A jestli si z toho něco adoptujete (a adaptujete) pro sebe, budu jen ráda.

MOJE 3 TIPY, JAK (NE)NAKUPOVAT VE SLEVÁCH:

1. Slevy tu nejsou od toho, abyste kupovaly 20 triček po 50 korunách v háemku, ale koupily si jedno úžasné basic tričko ze 100% bavlny a v perfektním střihu třeba v Massimo Dutti (dražší bratr Zary) nebo v COS, zlevněné z dvou tisíc na pětistovku.

Nebo v ideálním případě, nekupovaly v řetězcích nic a všechny peníze, které jste si odložily stranou na slevové období, investovaly do jednoho fantastického vlněného kabátu z Max Mary, který sice stál 40 a ve slevách 15, ale vydrží vám NA CELÝ ŽIVOT!

2. Vykašlete se na nákupy šíleně trendy věcí, které jsou tak okaté, že si je každý snadno zapamatuje a už při třetím nošení budete vypadat, že nic jiného nemáte. Soustřeďte se, vytiskněte si můj NÁKUPNÍ SEZNAM ZÁKLADNÍCH KOUSKŮ ŠATNÍKU (nebo si ho stáhněte do telefonu) a jeďte podle něj.

Vaším cílem by totiž měly být právě klasické basic kousky, které budete moct kombinovat do halelujá a vydrží (a budou vás bavit) déle, než jednu sezónu. Konrétní tipy najdete pod článkem dole.

3. U každého kousku (obzvlášť při nákupech online) se nachvíli zastavte a opravdu upřímně se zamyslete – fakt se vám tohle líbí tak moc, jakože taaaaaak moc, že byste si to koupily ať to stojí co to stojí? Nebo nakupujete jen kvůli tomu, že je na cedulce přeškrtlá cena a “ty dvě stovky, to je přece nic”. Protože dvě stovky ke dvou stovkách a jste v tom za dva litry 🙂

A vůbec, nenechte se zmást přeškrtanými cenami a super akčními nabídkami. Někdy je to jen skvěle naaranžovaná hra prodejců, kdy vy neušetříte ani korunu a akcionáři si objednávají další long drink na pláži.

A co teda kupovat v zimních slevách?

Kdybych já si měla koupit jen 3 věci tak určitě tyhle:

A tady máte ode mně ještě spoustu inspirace, jak tyhle tři věci nosit a s čím je kombinovat:

Happy shopping a jděte na to strategicky!

Xo, Vaše

podpisA_black

Leave a comment

Your email address will not be published.