ZÁKLADY JARNÍHO ŠATNÍKU ČÁST 2.

ZÁKLADY JARNÍHO ŠATNÍKU ČÁST 2.

Přeju vám nádherný den, moji milí! Tak a máte mě tu zas. 5 dní za sebou, v jednom kabátě (nebojte, já ho peru normálně v pračce), 5 různých stylingů na 5 různých příležitostí. ZOOTí výzva mi dává zabrat. Ne, že bych nevěděla, co na sebe. Ale fotit to a psát článek na každý den, to jsem si teda ale zas něco vymyslela.

Dneska vám chci dát tip na styling “NA PRVNÍ RANDE”. Nebo druhé, dvousté, jak kdo chce. Prostě trochu víc sexy styling, než byla včerejší konzervativní varianta “do práce”. A pro mě nikdy nebude nic víc sexy, než šaty a lodičky. Jenže s přibývajícími léty a rostoucí sebekontrolou (a dalšími pár tělesnými části, které také rostou 🙂 ), musím brát obzvlášť v úvahu střih a materiál. A tyhle se mi vážně povedly na první dobrou:

Shrnuto podtrženo, na moji blížící se narozeninovou večeři už outfit mám ;-).

A tuhle fotku mám strašně ráda. Jasně, že proto, že tam nejsem téměř vidět. Ale taky je v ní pohyb, život a trochu tajemno. Připadám si na ní skoro jako Monica Bellucci v reklamě na Dolce&Gabbana 😉 . Můj tatínek sice při focení tohohle outfitu prohlásil: “Na takový střih ještě není počasí a ty už nemáš věk.”…. Tak aspoň, že to počasí už je (haha).

Zítra přehodíme styl o 180° a ukážu vám trenčkot ve variantě “jen tak po venku” . Zatím se mějte nádherně, užívejte si toho, na co jsme čekali půl roku a napište mi, jestli Bellucci jo, nebo Bellucci ani náhodou :-D.

Xo, Vaše

podpis_ja-1

P.S.: Pořád platí, že po celou dobu ZOOTí výzvy máte ode mě 10% na jakýkoli nákup (kromě zlevněných věcí a kolekce DOBRO). Stačí zadat slevový kód: ALENKA10.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *