VIDEO: PODZIMNÍ ZÁKLADY ŠATNÍKU

VIDEO: PODZIMNÍ ZÁKLADY ŠATNÍKU

Omluvte můj výraz, to je nervozita před první klapkou 🙂

Další video je tady! Tentokrát jsem pro vás vybrala kousky, které dáte jednou do nákupního košíku (zaplatíte 😉 ) a můžete je nosit až do omrzení. A protože je to naprostá klasika, předpokládám, že vás hned tak neomrzí.

Základem celého kouzlení je černý rolák. Ten v šatníku máte, že ano? Ne??? Tak ale při první příležitosti si ho pořiďte. Zaprvé vám bude teplo, zadruhé sluší i ženám s výrazně obdařeným hrudníkem a za třetí, můžete s ním dělat psí kusy. Však se podívejte na video a uvidíte, že vám nelžu.

A když mi budete chtít napsat nějaký komentář, jestli vám video bylo k užitku, jestli jste se něco přiučily nebo inspirovaly, budu moooooc vděčná!

Ještě poznámka: Ve videu najdete i mých 5 stylingových tipů, které ode mne máte extra navrch 🙂

Přeju vám krásné pokoukání a snažší nakupování a dejte mi vědět, co vy na to!

Xo, Vaše

podpisA_black

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *