VELKÁ NAROZENINOVÁ GIVEAWAY: DERMACOL

VELKÁ NAROZENINOVÁ GIVEAWAY: ORIBE

Krásní den, moji milí! Je pondělí, takže další výhra z velké narozeninové soutěže je tady. Opět jsem na vás nešetřila 🙂 Z Dermacolu mi totiž pro vás poslali rovných 50 (!) produktů. A jak je cílem celého tohohle dárkového šílenství, opět dostanete všechny věci, které z Dermacolu používám já sama. Osobně jsem vám je vybrala a doufám, že vás ta několika kilová krabice potěší (teda její obsah 🙂 ).

Než se dostaneme k další soutěžní otázce, znovu vám musím poděkovat za vaše zprávy z minulého článku. Ten pocit sdílení je vážně ohromující! Ještě připomínám, že výhru účast na workshopu blogování budu zcela výjimečně vyhlašovat už zítra, aby výherkyně měla čas se připravit na sobotní jízdu 🙂

A teď už k novým dárkům. Vybrala jsem vám produkty, které používám od Dermacolu pár let nebo pár měsíců, takže vám za ně ručím. Miluju jejich sprchové gely (já mám nejradši irské kafe a novinku vůně opuncie). Vy dostanete ty vůně VŠECHNY!

O mojí skoro už závislosti na 16 hodinových rtěnkách už dávno víte. A nebudu na vás šetřit, takže stejně jako u sprcháčů, i rtěnky dostanete úplně ve VŠECH odstínech!

Další vychytávku, o které básním a vy to víte, je sprchový gel z kolekce After Sun, s přidaným beta-karotenem a výtažkem z vlašských ořechů, který udrží vaše opálení ještě pěkných pár týdnů navíc. K tomu ještě všechny moje oblíbené “plátýnkové” masky a jeden zázrak, který mám fakt ráda – lepicí polštářky pod oči s kyselinou hyaluronovou. Speciálně před nějakou důležitou akcí je super je použít ještě před tím, než začnete nanášet make-up!

A pořád to ještě není všechno! Přibalili jsme vám i všechny produkty, které používám při líčení a které mě naučil správně používat jeden z dvorních vizážistů Dermacolu Tomáš. Ukázal mi, jaký štětec je na co, zjistila jsem taky, že jejich blender je opravdu skvělý (a za zlomek ceny, za který jsem si ho kupovala u jiné značky!).


Postup líčení shrnu do pár bodů. Ale vy se můžete podívat na celý proces ve videu, které jsme pro vás s Tomášem a megašikovnou Luckou vyrobili 😉

1. Nanesení liftingového a remodelačního séra (to je úžasné, co to dokáže udělat s pletí za pár sekund!).

2. Následuje saténová báze pod make-up, která ho udrží na místě po celý den.

3. Pak už se vrhne na oči a obočí.

4. Teprve potom nanáší make-up, v tomto případě mi ukázal skvělou “náhražku” za ty extra drahé produkty: Caviar Long Stay make-up a korektor (jsou v té lahvičce opravdu 2 v 1, tekutý make-up dole a tuhý korektor pod víčkem). V tomhle případě vám přísahám, že poměr cena výkon je ohromující! Je extrémně krycí, takže ho stačí použít opravdu málo. Nanesete “lopatičkou” na hřbet ruky a navlhčeným blendrem “rozťupkáte” na obličej a krk. Určitě doporučuji odstín 4 TAN, i když se vám na obrázku v eshopu může zdát tmavý. Je to opravdu skvělý odstín.

5. Konturování obličeje.

6. Zafixování celého líčení pomocí transparentního fixačního pudru (doporučuju odstín white, nebojte se, nebudete vypadat jako porcelánové panenky, je totiž opravdu průhledný, jak má být).

7. Líčení rtů 16 hodinovou rtěnkou (v tomhle případě odstín 16).


A tady už je slibované video. Na vysvětlenou: Tomáš mě líčil na celodenní natáčení, ne běžný denní look. Proto muselo být líčení na kameru mnohem výraznější, než na které jsem běžně zvyklá (včetně vln alá 80. léta 😀 , které jsem si pak přece jen trochu připlácla k hlavě, abych nevypadala jako Saskie Burešová 🙂 ). A ty fleky, co mám na levé straně, to jsou pigmentové pozůstatky z letního “zase jsem zapomněla použít krém s SPF faktorem”. Při denním líčení by to zas tak nevadilo, ale pro můj výstup na kameru musel přitvrdit, aby pleť sjednotil úplně všude.

A teď už soutěžní otázka. Tyhle všechny věci (kromě Toma a Lucky 🙂 ) můžete vyhrát, když mi odpovíte na otázku:

NOSÍTE VÝRAZNÉ ODSTÍNY RTĚNEK?

Nebo jste typ žen, které “červená rtěnka nesluší”? Mimochodem, hned vám to vyvrátím. Rudá rtěnka sluší KAŽDÉ ženě. Jen je důležité najít svůj správný odstín (jestli je víc do oranžova nebo víc do fialova atd, na tomhle podtónu totiž záleží při výběru nejvíc).

Přeji vám krásný den, těším se na vaše odpovědi a držím vám palce, ať celý tenhle obrovský balík vyhrajete právě vy!

Xo, Vaše

Snímek-obrazovky-2020-06-21-v-23.23.04

P.S.: Ještě jednou musím extra poděkovat oběma hvězdám z videa za nádherné dopoledne. Mají zlaté ruce (a kromě toho i dokonalý smysl pro humor)! A z Lucky Camfrlové (na instagramu jí můžete znát jako @angel_inspiration) jsem si udělala svou oficiální videografku, protože se s ní pracuje skvěle. Ale kdybyste náhodou toužili mít taky video nebo fotky od ní, klidně jí napište, že jste ode mě, určitě si na vás ráda najde čas 😉 .

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *