VELKÁ NAROZENINOVÁ GIVEAWAY: TONAK

VELKÁ NAROZENINOVÁ GIVEAWAY: TONAK

Krásný den, moji milí! Další díl velké narozeninové giveaway je tady! Ještě než začneme soutěžit, musím vám z celého srdce poděkovat za to, s jakou vervou jste se vrhli do komentování. Vaše kadeřnické přešlapy mě tak pobavily! Spoustě z vás bych chtěla odepsat, ale bohužel při soutěžních komentářích nemůžu, abych pak program na náhodné losování nezblbla a nevyhrála já sama :-).

Dnes budete soutěžit o ne jeden, ale hned dva výrobky české značky TONAK. I tohle je partner, se kterým je mi ctí spolupracovat, protože celý náš vztah vzniknul ryze organicky. Což znamená, že klobouky od TONAKu nosím už dobrých 20 let, sama od sebe, bez nějaké “komerční masírky”.

Takže když mi jejich PR slečny v rámci spolupráce nabídly návštěvu přímo v továrně v Novém Jičíně, byla jsem nadšená. Dávala jsem to kdysi na instastories, celý proces výroby, ale nevím, jestli si to ještě pamatujete. Byla jsem z toho u vytržení a na konci exkurze jsem nechápala, jak jsem si mohla myslet, že ty klobouky jsou drahé! Když jsem viděla, že na výrobu jednoho klobouku musí lidská ruka udělat neuvěřitelných 150 úkonů, říkala jsem si, že by měly stát ještě dvakrát tolik 🙂 .

A třetí novinka je, že začíná back to work sezóna (+ samozřejmě nové podzimní trendy). Pořád mě prosíte o radu, co na sebe do kanceláře, když nemusíte striktně dodržovat daný dress code. Tak pro vás mám 3 tipy, jak na business módu, aniž byste musely nosit šedivé kostýmky pořád dokola.

Tentokrát se vás ptám:

NA CO JSTE V ŽIVOTĚ NEJVÍC HRDÉ/HRDÍ?

Vím, že většina z vás by chtěla napsat, že na vaše děti. Ale ať nediskriminujeme ostatní, tak se zamyslete a zkuste mi napsat něco mimodětského :-). Může to být i úplná maličkost, která ale pro někoho jiného znamenala obrovskou věc. Prostě cokoli, na co když si vzpomenete, je vám krásně u srdce.

A aby to bylo fér, odpovím i já: Jsem pyšná na to, že žiju život, který jsem si sama vybrala a nenechala se nikým zviklat, abych dělala něco, co sama nechci. Jsem hrdá na to, že jsem dokázala opustit pracovní jistoty a vyměnila je za práci, po které jsem snila, i za cenu toho, že občas nevím, jak zvládnu další den. Jsem hrdá, že jsem zvládla ustát svou (nejen) blogerskou krizi a dokázala si vás udržet. Jsem hrdá na to, že jsem tou nejlepší verzí dcery, jakou dokážu být…. No ještě bych toho klidně pár vymyslela. A řeknu vám, je to hezké, se nachvilku v klidu zamyslet a vlastně se jen tak, uprostřed dne, pochválit! Tak držím palce, ať si komentování užijete a klobouky z TONAKu budou vaše!

Xo, Vaše

podpisA_black

A jako bonus tady ode mě máte pár tipů, jak s “kapitánkou” budete moct kouzlit celý podzim a zimu! Klobouky vám sem nedávám, na ty máte dost inspirace na mě samotné tady v outfit postech 🙂 .

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *