VELKÁ NAROZENINOVÁ GIVEAWAY: DERMALOGICA

VELKÁ NAROZENINOVÁ GIVEAWAY: DERMALOGICA

Krásný den, moji milí! Popravdě, těch výher v narozeninové giveaway už začíná být tolik, že zaprvé ztrácím přehled a zadruhé se v kanclu už nehneme :-). Ale jak pořád říkám, co bych pro vás neudělala! Ještě do konce měsíce tu budu zakopávat o krabice, ale už první týden v říjnu se 10 (respektive 9) z vás snad bude radovat z věcí, ze kterých se já raduju už nějaký ten pátek.

U dnešního výherního partnera je to přesně rok, co jsem jejich produkty začala používat a vynechala jsem jen jednou, když došly všechny najednou a já je nestíhala doobjednat. Taky ta pleť za necelý měsíc absence vypadala! Řeč je produktech americké kosmetické firmy DERMALOGICA.

Celá naše spolupráce začala mou návštěvou u profesionální kosmetičky (jménem Andělka), která se značkou Dermalogica dlouhodobě pracuje. Andělka mi udělala diagnózu pleti a s úsměvem mi sdělila, že jsem vysušená jako treska 😀 Od té doby jsme kamarádky 🙂

Právě ona mě naučila systém dvojitého čištění pleti (psala jsem o tom v TOMHLE článku), který úplně změnil stav mé pleti. Nikdy jsem neměla pleť jako dětskou prdýlku, každý týden mi vyrašilo něco otřesného na těch nejšílenějších místech uprostřed obličeje, navíc kouřím a jsem, ehm, řekněme ve zralém věku. Takže můj obličej zblízka připomínal struhadlo.

Měla jsem pocit, že to prostě jsou příznaky stárnutí, ne zrovna zdravého životního stylu a že se s tím prostě nedá už nic dělat. A tjadááá, už po pár měsících se mi změnila pleť k nepoznání! Prozradím vám teď svoje 4 naprosto top produkty od Dermalogica, které používám pořád dokola už celý rok.


1. ČIŠTĚNÍ:

<PreCleanse Balm (balzám na olejové bázi, používá se na sucho!)

Cleansing Gel (druhý krok při čištění pleti)

2. PÉČE:

Biolumin C – serum (to používám ráno i večer, sérum s takovou dávkou vitaminu C, jakou pleť dokáže udržet)

Sound Sleep Cocoon (noční gelový krém, se kterým se vyspíte opravdu do růžova!!!)


Těch produktů, které od Dermalogica používám, je samozřejmě mnohem víc. ale tohle je velká 4, kterou jsem ještě nikde neobjevila lepší a funkčnější. A samozřejmě, VŠECHNY tyhle produkty můžete vyhrát. A k tomu ještě velkou novinku – sadu Rapid Reveal Peel, což je domácí peeling na profesionální úrovni. Je zabalený v praktické taštičce, kterou si můžete “přicucnout” na zrcadlo, abyste nezapomněly každý den použít tubu. A za 10 dní, voilá, budeme mít fungl nový obličej. Píšu záměrně budeME, protože já tuhle novinku začnu testovat od příštího týdne, takže na tom s výherkyní budeme v podstatě stejně 😉 .

A dnešní otázka zní úplně jednoduše. Už jsem se sice na ní o vánoční giveaway ptala, ale ono vás, mých milých čtenářů, za ten půlrok dost přibylo. Takže se vás ptám:

KOLIK VÁM JE LET?

Ať v tom nejste sami – mě je 44 a nikdy jsem neměla hezčí pleť, než teď 😀 .

A ještě tu pro všechny, kteří chtějí “vyhrát” už teď, speciální slevový kód, který mi pro vás v oficiálním eshopu Dermalogica dali. Je na 15% slevy z jakéhokoli nákupu a stačí na konci objednávky napsat ALENKA15 (pro nákupy ze Slovenska ALENKA15SK). Kód platí ode dneška 21.9. do 21.10. 2018.

Držím vám palce, děkuju, že jste dočetli až sem a přeju vám nádherný víkend! Vím, že už jsem vám to určitě říkala, ale pro jistotu ještě zopakuju – DĚKUJU VÁM ZA KAŽDOU SEKUNDU, KTEROU SE MNOU STRÁVÍTE. Vážím si toho, vážím si vás, vážím si toho, co jsme společně za ten rok vybudovali!

Xo, Vaše

Snímek-obrazovky-2020-06-21-v-23.23.04

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *