VELKÁ NAROZENINOVÁ GIVEAWAY: BAŤA

VELKÁ NAROZENINOVÁ GIVEAWAY: BAŤA

Krásný den, drahouškové! Hlásím, že rozdávačná nálada u mě jde do finále :-), takže před sebou máme poslední výherní týden. Jen, abych vás trochu nalákala, tak během následujících dní budete moct vyhrát módní doplňky (dneska), spoustu další mé oblíbené kosmetiky (ve středu), laserovou omlazovací kúru obličeje, na což jsem obzvlášť pyšná, že se mi to podařilo pro vás domluvit (pátek) a v pondělí úplně poslední grand finále výhra, o které vám prozradím jen to, že v podstatě vyhrajete mně :-D. Na hodně dlouho a dost se toho při tom naučíte…

V pondělí 8. října začne losování a udělám 9 z vás velkou radost. Aspoň v to pevně doufám!

Dnešní výhra jsou tyhle super cool boty a batoh z nové kolekce značky Baťa, se kterou spolupracuju nejen jako bloger, ale i jako stylistka a redaktorka už hodně dlouho a hodně ráda. Naposledy jsem pro Baťu natáčela ve Zlíně TV reklamu (teda já to jen stylovala, ne, že bych to režírovala 🙂 ), píchly mě tam 2 vosy, dostala jsem alergický šok a otekla tak, že se mě celý štáb bál. Stihla jsem splasknout, než jsme dotočili a celá tahle akce pro mě znamenala, že jsem měla po dlouhé době zase 23 hodinový pracovní den. A taaaak jsem si to užila!

Abych se ale vrátila ke své práci pro značku Baťa, tak když se mrknete na jejich blog SEM, tak všechny články, kde se představují nové kolekce, mám na svědomí já, respektive Škola stylu. Psala jsem texty, dělali jsme styling, hledali lokace, prostě kompletní produkce.

A jedním z kolekcí byla NOT YOUR PRINCESS, ze které vy vyhrajete botky a batůžek.

Boty si samozřejmě budete moct vybrat ve své velikosti a v jakékoli prodejně Baťa, podle toho, kam to máte nejblíž!

Dnešní soutěžní otázka je:

KDE BYDLÍTE?

A tím samozřejmě nemyslím, že mi máte psát svou adresu! Ještě bych nedejbože přijela na návštěvu :-D. Stačí mi město/vesnice. Jen vás prosím, nepište mi jen PSČ, to bych nedohledala 🙂 . Prostě bych ráda věděla, odkud mně moji milí čtenáři vlastně čtou (a nemyslím tím jestli z gauče v obýváku nebo zpoza stolu v práci, i když to mi můžete samozřejmě napsat taky 🙂

A třeba tím zrovna objevíte nějakou sousedku, která je vaší spřízněnou duší!

A zase na oplátku, já bydlím i pracuju v Praze v Holešovicích a články vám píšu jak z gauče v obýváku, tak zpoza stolu v práci.

Xo, Vaše

podpisA_black

P.S.: Znovu vám musím poděkovat za překrásné komentáře. Nejen, že odpovídáte na moje otázky celou větou 🙂 , ale připojíte i osobní vzkaz nebo gratulaci k narozeninám blogu! Moc to pro mě znamená!!! A pokaždé děkuju vesmíru za to, jak kultivované čtenáře mám!

Foto modelky: Petr Huser pro Baťa

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *