SLEVOVÝ KÓD JEN PRO VÁS!

Seznamte se: sypký kolagen Oslo Skin Lab

Jestli si taky myslíte, že starat se o vrásky stačí ve chvíli, kdy se objeví, musím vás ihned vyvézt z omylu. Ale nic si nevyčítejte, měla jsem to úplně stejně, proto vám rozumím... a pomůžu.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO?

Představte si, že pečujete o pleť zvenku i zevnitř zároveň. Že vám po 8 týdnech ubydou vrásky. Že máte zdravější vlasy. Že se vám vyhlazuje celulitida. A to všechno jen díky jedinému pytlíčku sypkého kolagenu denně. Zní to příliš fantasticky? Tak čtěte dál!

KOLAGEN JE BÍLKOVINA, KTERÁ SE V NAŠEM TĚLE VYSKYTUJE PŘIROZENĚ, ALE OD 25. ROKU VĚKU SE JEJÍ TVORBA VÝRAZNĚ SNIŽUJE. PROTO TY ZATROLENÉ VRÁSKY! PROTO MÁTE VE 40 LETECH OBTISKNUTÝ POLŠTÁŘ JEŠTĚ NĚKOLIK HODIN PO OPUŠTĚNÍ POSTELE 🙂

Samozřejmě, že je super používat pečující krémy, které kolagen obsahují. Jenže ten se dostává na kůži pouze v místech, které jste daným krémem ošetřily. Hydrolyzovaný kolagen (rozložený na peptidy) se dokáže dostat do vaší kůže přesně tam, kam má (všude!). Takový kolagen nenajdete ani v potravinách, ani v kosmetických přípravcích.

Proč jsem se do toho pustila?

Kdo z vás mě zná delší dobu, tak ví, že se netajím tím, jak jsem se o svou pleť NEstarala do svých 40. let. Odličovala jsem se spíš nikdy, než někdy a můj životní styl měl k tomu zdravému hodně daleko.
Netrápily mě ani tak vrásky, ale spíš to, že moje pleť byla úplně šedivá a plná šupinek. Kdykoli jsem si nanesla make-up, vypadala jsem jako popraskaný renesanční obraz. A přitom jsem tak toužila po té zdravé rozzářené pleti.
Za posledních pět let se snažím dohnat, co se dá. Začala jsem používat ty nejlepší kosmetické přípravky, odličuju se konečně tak, jak se odličovat má (je to docela věda, to vám povím) a hlavně, rozhodla jsem se, že zkusím kolagenový prášek The Solution od norské firmy Oslo Skin Lab, schválně, jestli dokáže, co slibuje.
Než jsem se do experimentu pustila, nechala jsem si udělat scan obličeje, abych věděla, kolik mé pleti doopravdy je. Výsledek mi vyrazil dech – můj obličej byl o 11 let starší, než by měl!*

A JAK DOPADLO KONTROLNÍ MĚŘENÍ PO 4 MĚSÍCÍCH UŽÍVÁNÍ THE SOLUTION SE DOZVÍTE VE VIDEU

Jak funguje sypký kolagen?

VŠECHNY DALŠÍ INFORMACE NAJDETE V SEKCI OTÁZKY A ODPOVĚDI NA STRÁNKÁCH WWW.OSLOSKINLAB.CZ

Jak si můžete sypký kolagen The Solution objednat:

Chcete začít pečovat o svou pleť zvenku
i zevnitř? Ulehčím vám rozhodnutí a dám vám SLEVU 60%