ŠATY, KTERÉ LICHOTÍ

ŠATY, KTERÉ LICHOTÍ

Krásný den, moji milí! Doufám, že jste se těch pár dnů, co jsme se neviděli, měli krásně a že vám ještě nehráblo z té dlouhé zimy (mě už skoro jo). Ačkoli už zažívám zimní období přes 4 dekády, každý rok mě zas a znovu překvapí, jaká je kosa a jak moc je to dlouhé :-). Můj původní plán byl, že budu v lednu hodně pracovat a v únoru se pojedu někam ohřát. Ale víte, co se říká? Že pán Bůh dostává záchvaty hysterického smíchu, když slyší naše plány. Teď jsem kývla na tolik projektů, že než budu mít čas odjet do tepla, bude v Praze už 30 nad nulou. Jenže já musela, protože složenky (krávy zelený) se neptaj’.

To je vlastně, co mi nejvíc vadí na tom, být single. Že jste na všechny věci úplně sama. Na placení nájmu v kanclu i doma, na splácení půjček i dluhů, na placení večeří i výletů. Nejde ani tak o finanční výpomoc jako takovou, ale spíš o možnost s někým se o ten tlak podělit, popovídat si, poradit se, získat jiný náhled na věc… Jenže jsem si to zavinila sama. Musíte být zkrátka velmi opatrní, když si něco přejete. Já si na začátku roku “vypřála”, že bych chtěla mít strašnou spoustu práce (v ideálním případě vyváženou taky strašnou spoustou peněz). A nějak si pozapomněla “vypřát” taky nový úžasný protějšek.

To jsem netušila, že ke mě vesmír bude tak štědrý a zaměstná mě natolik, že se občas musím večer podívat na svoje instastories, abych zjistila, jestli jsem ten den vůbec něco jedla :-). Ale nestěžuju si ani náhodou! Jsem vděčná za to, že pořád ještě můžu dělat to, co mě baví a co umím a ještě mě za to platí. Jen jsem vám chtěla říct, že čím víc žiju off-line, tím míň žiju on-line.

Ale dost vysvětlování, mám pro vás mnohem záživnější a praktičtější věc, kterou vám chci říct. Určitě jste si všimli, že vám k článkům sem tam najdu pár tipů na oblečení nebo doplňky, které buď já sama mám, nebo se je chystám pořídit, nebo si prostě jen myslím, že byste o nich měli vědět. A abyste s těch nákupů měli něco i vy, domluvila jsem se s eshopem ZOOT, že vám ode dneška do pátku (26. února do 2. března) dá 10% slevu na nákup! Stačí zadat starý známý kód ALENKA10 a máte slevu na všechno (kromě už zlevněných věcí a kolekce DOBRO).

A abyste z toho mohli (teda spíš mohly) vytřískat co nejvíc, vybrala jsem vám TIPY NA ŠATY, které zalichotí zaručeně každé postavě! Tady byl můj klíč:

Jo a ty bílé, to jsou ty, které jsem si (kromě dalších 2) pořídila já. Už je mám v tmavé variantě s bílým květinovým potiskem (TYHLE) a jsou tak boží, že je prostě musím mít i v bílém. Jsou ze skvělého materiálu (elastický, ale přitom pevný, takže se nikde nekrabatí) a dělají úžasnou postavu!

Pod článkem najdete i odkaz na šaty, které mám na fotkách. Měla jsem z nich trochu obavy, že budou mít ten “plandací” beztvarý střih, který sluší jen dvoumetrovým vychrtlinám a tak příjemné překvapení jsem při “unboxingu” už dlouho nezažila. Jsou přesně takové, jak potřebuju:

Jak to tak čtu, moje šaty musí zkrátka vypadat přesně, jako můj život 😀 .

A protože jste na mě museli čekat tak dlouho, mám pro vás tenhle týden ještě další článek = další speciální nabídku jen pro vás, čtenáře mého blogu! Myslím, že se vám tyhle moje prodlevy v blogování začínají docela vyplácet 😉 .

Přeju vám krásný nový týden, nezapomeňte si pořád držet pozitivní přístup, ať to stojí co to stojí a když budete mít čas a náladu, napište mi, jak se máte. Co vás třeba tenhle týden čeká hezkého. Na co se teď zrovna těšíte. Zkrátka cokoli, ať vím, že jste v pořádku.

Xo, Vaše

podpis_ja-1

TAK NEZAPOMEŇTE: SLEVA 10% S KÓDEM ALENKA10 NA ZOOTU
(ODE DNEŠKA DO PÁTKU 2. BŘEZNA)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *