Podcast 42: Z korporátu k online podnikání

Podcast 42: Z korporátu k online podnikání

Rozhovor s ženou, která byla nejdřív mou studentkou a pak mou pomocnou rukou, až nakonec se z ní stala moje učitelka 🙂

 

Celou cestu od super pozice v korporátu, až k nalezení svého “niche”, Vendy povypráví v tomhle díle. Za sebe jen můžu říct, že její cenné rady mi ulehčily hodně nocí strávených nad přípravou mého prvního online kurzu (děkuju, Vendy!).


Na konci tohohle dílu se taky dozvíš, proč jsem se rozhodla dát sama sobě ještě jednu šanci a zkusit shodit svoje nabraná kila z minulého hnuso-roku (jestli jsi slyšela epizodu 29, tak víš přesně, o čem teď mluvím).

Vendy totiž právě teď otevřela už potřetí svůj kurz Hubnu.online a mě nadchnul hlavně proto, že se hned nevrhne do cvičení a salátů (to už jsem zkoušela a nic! :). Ale že celý hubnoucí proces začíná v hlavě a s tím já teda sakra potřebuju pomoct.

 

Jestli jsi na tom stejně, jako já, Vendy mi pro tebe dala speciální kód, se kterým získáš nejen slevu (a fakt velkou!), ale jako bonus i můj minikurz, který speciálně pro tenhle její kurz připravuju. Takže vlastně 2 kurzy za cenu 1 😉

 

Abys tyhle bonusy dostala, klikni na tenhle odkaz a doufám, že se od pondělí 8. června uvidíme v první (online) lavici :-))

S láskou
vaše

Snímek-obrazovky-2020-06-21-v-23.23.04

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *