3 TIPY NA OUTFITY DO PRÁCE

3 TIPY NA OUTFITY DO PRÁCE

Krásný den, moji drazí! A je to tady!!! Léto neoficiálně skončilo a zcela oficiálně začal nový pracovní (a školní) proces. A abych vám ten skok co nejvíc ulehčila, mám pro vás několik novinek. První je ta, kterou vidíte na vlastní oči – NOVÝ DESING BLOGU. Ještě se snažím všechno postupně vyladit, tak se mnou mějte trochu strpení.

Druhá velká věc, kterou vám s radostí oznamuju, je, že blog slaví ROČNÍ NAROZENINY! A protože dárky raději rozdávám, než dostávám, budu vám celý měsíc rozdávat úžasné dárky. Jako poděkování za to, že už jste se mnou tak dloho, za vaše nádherné vzkazy, za váš čas a loajalitu. A nebude to lecjaká giweaway – u mě totiž budete vyhrávat VŠICHNI! Začínáme od příštího týdne, a rozdám vám dárky za skoro 100 tisíc korun 😉

A třetí novinka je, že začíná back to work sezóna (+ samozřejmě nové podzimní trendy). Pořád mě prosíte o radu, co na sebe do kanceláře, když nemusíte striktně dodržovat daný dress code. Tak pro vás mám 3 tipy, jak na business módu, aniž byste musely nosit šedivé kostýmky pořád dokola.

TIP Č. 1: VOLNÁ SUKNĚ

Nebojte se vzít si áčkovou sukni, kterou jste nosily na dovolené. Když si k ní oblečete “seriózní” bílou košili, stylový pracovní outfit je na světě. A rozhodně k ní nemusíte nosit nějaké extra vysoké jehly. Stačí boty s mini podpatkem (na kačence), nebo klidně baleríny, mokasíny, slip-on…. V případě, že máte benevolentní spolupracovníky a nadřízené, klidně i tenisky!

TIP Č. 2: LEDVINKA MÍSTO PÁSKU

Nejprve si ale ujasníme pojmy: ledvinkou nemyslím tu nylonovou věc, kterou mají tak v oblibě čeští muži vydávající se za hranice 🙂 Ledvinka v trendy slova smyslu je kožená kapsička, která ozvláštní už “okoukané” sako nebo baloňák.

TIP Č. 3: JEDNOBAREVNÝ KALHOTOVÝ KOSTÝM

Trend monochromatických kostýmů nám naštěstí zůstane i z léta. Na podzim k barevné škále můžete přidat ještě hnědou, horčicovou nebo super trendy kostku! A opět nejsou nutné podpatky. Jestli vám to vaše pracovní zařazení dovolí, klidně k němu obujte černé nebo bílé conversky.

Doufám, že jsme vám aspoň trochu pomohla s novou pracovní garderóbou (s novým pracovním nadšením vám pomůžu v dalším článku) a těším se, až mi dáte vědět, co si myslíte o novém blogu. A samozřejmě mi napište, jestli budete soutěžit!

Přeju vám úspěšný start do školního kolotoče a pevné nervy, jestli máte doma prvňáčky 😉 .

Xo, Vaše fungl nová

podpisA_black

Sukně – H&M

Bunda – ZARA

Boty – VALENTINO

Kabelka – CHANEL

Náramek – TIFFANY & Co.

P.S.: Fotky vznikly během filmového festivalu v Karlových Varech, kde jsem díky svému milovanému partnerovi Nespresso uspořádala své první oficiální “meet & greet” setkání. Jestli tohle čtete vy, se kterými jsme se potkala, že to byl krásný den? Měla bych zase něco podobného vymyslet. Co říkáte?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *