OUTFIT NA NOVOROČNÍ PARTY

OUTFIT NA NOVOROČNÍ PARTY

Krásný den, moji drazí! Na všech ostatních blozích se už týden můžete probírat rekapitulacemi celého letošního roku a já bych vám to moc ráda napsala taky. Jenže já si nepamatuju ani to, co bylo minulý týden, natož co bylo v lednu :-). Takže můj seznam “ohlédnutí” je krátký a stručný: Stalo se toho hodně, moc si toho nepamatuju (asi to nebylo zapamatováníhodné) a strašně se těším na to, co se stane dál.

V čem byl ale tenhle rok zcela výjimečný bylo “prozření”. Došla mi taková spousta věcí! Třeba to, že než někoho skutečně poznáte (rozuměj prokouknete), chvíli to trvá. A teď nemluvím jen o partnerském prozření, ale i tom přátelském. Že nemá cenu trvat na partnerství/přátelství, když vám nepřináší nic dobrého. Že je potřeba se zbavit všech toxických lidí kolem sebe i za cenu, že to bude chvíli bolet. Protože z dlouhodobějšího hlediska je to pro vás ozdravný proces, který z vás učiní šťastného člověka.

Pochopila jsem, jak důležité je vážit si sama sebe. A teď nemluvím o namyšlenosti, ale o zdravé sebeúctě. Protože to, jak se chováte sami k sobě znamená, že takhle se budou ostatní chovat k vám. Jednoduché, že? 😉

Na co jsem ovšem nejvíc hrdá, je pochopení principu pozitivního myšlení. Už jsem o tom psala několikrát a určitě už pár z vás tyhle řeči nudí. Jenže pro mě je to to samé, jako pro Kryštofa Amerika :-). Pořád se toho nemůžu nabažit. Pořád se musím zdokonalovat a učit se, protože můj mozek po 43 letech negativity občas stávkuje. Ale každý další den je novým důkazem toho, že zákon přitažlivosti funguje. Co dáváte, to dostáváte zpátky! Takže se teď mnohem víc usmívám, mnohem víc věřím, mnohem míň se bojím.

Kromě mentálních výletů do své hlavy, jsem podnikla i pár výletů do Dubaje. A řeknu vám jedno – jestli chcete vyrazit někam, kde neuvidíte nic z historie, ale všechno z budoucnosti, jeďte do Silicon Valley nebo do Emirátů. Jo a hlavně do Dubaje nikdy nejezděte v létě! 70 stupňů na sluníčku jsem zvládala horko (hezké přirovnání) těžko i já, která strávila mládí v rovníkové Africe a miluje vedro.

Z pracovního pohledu byl největší krok (to vlastně byl spíš skok do dálky, než pouhý krok) to, že od 1. září o sobě klidně můžu říct, že mimo jiné, jsem blogerka. Nikdy mě nepřestanou bavit ty zděšené pohledy mých o dvacet let mladších blogerských “kolegyň”, které nemají tušení, jak s touhle informací naložit. Takže jim buď každou chvíli hrozí vyvrácení čelisti, nebo ztráta očních bulv :-).

Za moje první blogovací 4 měsíce už jsem stihla udělat krásné projekty s vyjímečnými klienty/značkami a dokonce si najít i nové “blogerské” kamarádky, které neřeší můj pokročilý věk a navíc se smějí mým vtípkům! A co je nejdůležitější – našla jsem VÁS! Za těch pár měsíců už jsem vás taky stačila dost poznat a zamilovat se do vás. Co víc si od něčeho takového, jako je blogování, vůbec můžu přát! 😉

No tak přece jsem do té rekapitulace něco vyšťourala.

Abych nezapomněla, tohle není reklama na nějakou značku prosecca. Tuhle láhev jsem koupila už v létě kvůli focení, protože se mi strašně líbila a navíc se mi hodí na můj instagram :-).

Mějte nádherný poslední den v roce a udělejte si ho přesně takový, jaký chcete! Jestli všichni kolem vás jdou pařit a vy nejste party girl (jako já), prostě zůstaňte doma! To, že něco dělají všichni, ještě neznamená, že to udělá šťastnou i vás. Mě třeba zítra čeká tradiční silvestrovský oběd s mým drahým kamarádem Honzíkem, dám si dvě skleničky šampaňského (což vzhledem k mé alkoholové intoleranci znamená, že budu jako dělo) a do půlnoci budu zařezávat jako miminko :-). Což znamená, že v pondělí pro vás napíšu další článek, ve kterém vám prozradím všechna svá přání a cíle na rok 2018. Takže jestli stihnete v pondělí vystřízlivět, určitě se stavte.

Dávejte na sebe pozor, užijte si každou minutu, vykročte pravou a hlavně s obrovským úsměvem. Protože to nejkrásnější je přímo před náma a bude to naše, protože si to zasloužíme!

Xo, Vaše

podpis_ja-1

Dress – H&M

Faux Fur Coat – ZARA

Boots – MANGO

Bag – CHANEL

Ring – TIFFANY & CO.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *