NÁVOD NA

DOKONALÝ OUTFIT

MALÝ TEST NA ÚVOD

Toužíte mít pokaždé dokonalý outfit, aniž byste se ráno musela 3x převlékat a ve finále zjistila, že “zase nemáte co na sebe”?

Už máte dost každodenního bezradného zírání do skříně?

Už nechcete ztrácet čas přebíráním šatníku?

Už chcete konečně získat zpátky své sebevědomí?

JESTLI JSTE NA TOM STEJNĚ, TOHLE JE TEN NEJDŮLEŽITĚJŠÍ KURZ, KTERÝ JSTE V ŽIVOTĚ ABSOLVOVALA.

doodle-5

Tenhle kurz je totiž přesně pro vás!

TADY JE DŮVOD PROČ:

A NÁVOD NA DOKONALÝ OUTFIT BYL NA SVĚTĚ.

DÁM VÁM PŘESNÝ NÁVOD, ŽÁDNÉ TEORIE

Tohle není kurz plný teorie. Ukážu vám přesně, co máte dělat, jak to máte udělat a proč. Plus je to vážně snadné. Ve 3 vyučovacích modulech a téměř 200 názorných příkladech se naučíte jednoduchý vzorec, podle kterého sestavíte pokaždé dokonalý outfit. Tenhle systém používám pro sebe i své klientky už několik let a funguje pokaždé.

Je to jako s rovnicemi – naučíte se princip a dokážete vypočítat cokoli. Přesně tohle vás naučím v novém kurzu. Vzorec pro kombinování oblečení a vy už pak sestavíte jakýkoli outfit za pár sekund, úplně snadno a dokonce jen z oblečení, které už ve skříni máte.

Ale to není všechno. Stejný vzorec dostanete i pro kombinování barev, vzorů a dokonce i doplňků a šperků!

TOHLE PŘESNĚ V KURZU DOSTANETE

Jsem Alenka a učím ženy,
jak se dobře oblékat.

Za 2 dekády praxe a několik let strávených v módních časopisech (začínala jsem v Ženě a život a končila v Elle) jsem oblékla stovky modelek i klientek. Je na čase, abych všechny své zkušenosti, tipy a triky naučila vás.

CO TO VLASTNĚ ZNAMENÁ

JAK ONLINE KURZ FUNGUJE?

doodle_8

1

Po přihlášení vám emailem přijdou vaše osobní přihlašovací údaje ke kurzu, který obsahuje výuková videa, PDF soubory na vytištění a také několik bonusových věcí (kdo nemá rád dárky?).

2

Výukový program máte k dispozici opakovaně, jak je vám libo. Můžete ho projít rovnou, nebo začít, přerušit ho a vrátit se k němu za týden nebo klidně za rok. Vezměte si tolik času, kolik potřebujete.

3

Přihlášení i orientace v celém kurzu je tak snadná, že to zvládla úplně každá žena, která si některý z mých kurzů koupila. KAŽDÁ. Doporučený dress code: pohodlný
domácí oděv 😉

4

Celý program můžete v pohodě zvládnout během jediného dne. Nebo si ho rozdělte přesně podle svých časových možností. Nikdo vás nebude zkoušet, nebojte.

MÁTE PRAVDU, DOSTANETE TOHO OPRAVDU HODNĚ. ALE BUDE TO JEŠTĚ LEPŠÍ!

ZÁROVEŇ DOSTANETE VŠECHNY TYHLE BONUSY… ZDARMA

TOHLE JE ČASOVĚ OMEZENÁ NABÍDKA

PO TÉ, CO UZAVŘU PŘIHLAŠOVÁNÍ, UŽ NEBUDETE MÍT ŠANCI SI KURZ KOUPIT. A AŽ HO BĚHEM ROKU ZNOVU OTEVŘU, CENA UŽ NEBUDE ZAVÁDĚCÍ.

PROTO NEMÁ SMYSL ROZHODNUTÍ ODKLÁDAT. KDYŽ PRO SEBE NEUDĚLÁTE NĚCO TEĎ, PAK TOHO BUDEME LITOVAT OBĚ.

ZNÍ TO KRÁSNĚ?

A TO POŘÁD NENÍ VŠECHNO!

V kurzu navíc dostanete učební skripta ke každé výukové lekci, která si stáhnete, vytisknete a můžete je používat jako nápovědu, když si náhodou nebudete někdy jistá.

Celý online kurz bude váš na celý zbytek života nebo aspoň do té doby, kdy bude na světě fungovat internet 🙂 Můžete začít studovat ihned (zvládnete to za hodinu), nebo si kurz nechat, až budete mít volný čas. Můžete ho kdykoli přerušit a začít znovu, vracet se k němu opakovaně. Projít ho jednou nebo tisíckrát. Je to jen na vás a vašich časových možnostech

1490 Kč
JEDNORÁZOVÁ PLATBA

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

MÁTE JEŠTĚ NĚJAKÉ DALŠÍ DOTAZY? SEM S NIMI: INFO@SKOLASTYLU.CZ

Poslední výzva pro cestující 🙂

PS: V případě, že jste jako já a čtete jen nadpis a pak závěr, tak vám to teď všechno shrnu. Tady je moje nabídka:

Online kurz, který budete mít k dispozici na celý život a celý vám zabere jedinou hodinu. Naučím vás v něm jednoduché pravidlo pro kombinování oblečení. Jako bonus ode mě navíc dostenete i přesný návod, jak kombinovat barvy, vzory a dokonce i doplňky a šperky.

Ke kurzu dostanete i skripta na vytištění plná názorných příkladů a ukázek outfitů pro inspiraci (včetně vysvětlivek).

Klikněte na jakékoli tlačítko s nápisem KOUPIT KURZ, vyplňte své jméno a email, zadejte číslo své platební karty nebo platbu dokončete pomocí Paypal a hned vám do mailu přijdou přihlašovací údaje a podrobné instrukce.

Nebudete litovat, tím jsem si jistá!