MODRÝ KŘIVÁK

MODRÝ KŘIVÁK

Za 3 dny mi bude 43 let. A myslíte si, že jsem zmoudřela a konečně se začala oblékat úměrně svému věku (potažmo postavě)?! Ani náhodou! Ale já vím, čím to je. Kdybych totiž pracovala třeba na úřadě, v kolektivu žen, které jsou starší nebo aspoň stejně staré jako já, tak bych takhle na ulici nikdy nevyšla. Jenže když máte kolem sebe samé dvacítky, pracujete v módě a ke všemu děláte módní blog, tak svým stylem občas vyděsím i své rodiče. A věřte mi, že ti jsou za celý můj život zvyklí na ledacos.

Ne nadarmo se říká, že oblečení je jen odrazem vaší osobnosti….

Naštěstí mám vedle sebe chlapa, který zbožňuje cokoli, co vybočuje z průměru. Říká tomu “Alenčiny dramatické outfity”. Což je v podstatě 90% mého šatníku. A když mě vidí v šatech a podpatcích, je na vrcholu blaha a nejpyšnější chlap na světě. Což mi připomíná jeden komentář od naší drahé čtenářky, která psala, že její muž ocení jen když je oblečená v lyžařském nebo cyklistickém outfitu. Když jsem si to představila, vím jistě, že kdyby mě Kevin viděl v cyklistickém oblečku, pravděpodobně by…. ujel :-D.

Čímž chci v podstatě říct, že je fajn, když váš partner najde zalíbení v tom, co baví vás a nejen v tom, co baví jeho. Ježiš, to zní trochu jako poučování o vztazích a já jsem opravdu ta poslední, která by se měla na tohle téma vyjadřovat.

Krásně si užijte prodloužený víkend a svátky nesvátky, v neděli tu budete mít nový post. A v úterý nás nezapomeňte sledovat na našem instagramu @schoolofstyle.blog, protože jedeme do Vídně fotit. A jedeme vlakem! A všechny tři! Tím nemyslíme Mignonu, ta je ještě malinká na takové trajdání. Ale naše třetí “áčko” (jmenuje se totiž Anička) v týmu, které skončila zkušební lhůta (jako kdybychom si na to u nás hrály, že 🙂 ) a už je nejvyšší čas vám jí taky představit.

Xo vaše

podpis_ja-1

Full look – ZARA (new collection)

Silk & Cashmere Scarf – LV

Bag and Slippers – GUCCI

Glasses – H&M

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *