K LÉTU PATŘÍ BÍLÁ BARVA

K LÉTU PATŘÍ BÍLÁ BARVA

Ano, uznávám, tohle nebyl zrovna outfit do hor. Ale taky to nebyl plánovaný horolezecký víkend. I tak jsem se v hotelu Miura dost vyjímala (ano, netušila jsem, že i do tak luxusního hotelu se chodí na večeři v džínových kapsáčích, sandálech a obligátních bílých ponožkách!).

Abych to vysvětlila – značka Lexus měla pocit, že by bylo fajn, mi půjčit na prodloužený víkend to nejluxusnější auto, které mají a poslat mě do Beskyd na výlet. A mě ten nápad přišel taky celkem fajn 🙂 . Popravdě, nejvíc nadšený z toho byl Kevin. Když mě při cestě zpátky na posledních 100 kilometrů konečně pustil k volantu, udělal to s největším sebezapřením.

Bydleli jsme v hotelu Miura, který byl tak designový (a tak betonový), že jsme se ráno při prvním pohledu na betonový strop cítili, jakobychom se vzbudili na D1. Ale zase ve kterém hotelu bydlíte vedle uměleckých děl od Damiena Hirsta, Basquiata nebo Andyho Warhola! A strašně dobře tam vaří, to se jim zas musí nechat. Ale ruku na srdce, nebudu vám lhát, drahé to tam bylo jak blázen!!

Nejsem žádný cestovatel Holub (už jsem se ostatně narajzovala dost), takže nějaké tipy na vysokohorské túry od mě rozhodně nečekejte. Zvládli jsme exkurzi do Tonaku, kde vyrábí moje nejoblíbenější klobouky (pracovně), fantastické kafe v Kovárně (čistě soukromě) a nafotit 2 outfity (jeden pro Lexus a jeden na blog, takže pracovně tak na půl). Šli jsme na prochajdu a tak se zakecali, že jsme skončili uprostřed golfového hřiště. Je zázrak, že nás nesejmul nějaký místní Tiger Woods.

Chechtali jsme se, tančili jsme, slíbili jsme si jednu důležitou věc, které chceme příští rok docílit (to neuhodnete! 😉 ), jedli jsme, pili, debatovali na balkoně, zírali na nádherný západ slunce… prostě úplně “normální” víkend, jaké prožívám teď, když mám konečně “normální” vztah.

Zkrátka hlásím, že za dobu mé nepřítomnosti se nic mimořádného nepřihodilo. Jo, to jsem vám zapomněla ještě říct. Pořídila jsem si konečně svoje vysněné hodinky (ne Panther od Cartier to ještě nejsou, to teprve přijde). Jsou to ty prťavé celobílé od Daniel Wellington a dali mi tam pro vás 15% slevu. A zdarma pásek navíc! Jen nezapomeňte při objednávce zadat kód SCHOOLOFSTYLE. Já si samozřejmě, jak je mým zvykem, objednala bílé se stříbrným, místo zlatým ciferníkem. Tak jsem si ještě přiobjednala zlatočerné, pro jistotu 🙂 .

Mějte se zatím krásně, ať máte všichni úžasný týden, dávejte na sebe pozor a řekněte někomu něco hezkého. Jen tak. Schválně, co se bude dít 😉

Xo vaše

podpis_ja-1

Lace dress & Blazer – ZARA

High heels – NINE WEST

Bag – GUCCI

Sunnies – RAY BAN

Earrings – H&M

Watch – DANIEL WELLINGTON

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *