KOUZLO JEDNÉ BARVY

KOUZLO JEDNÉ BARVY

Krásný den, moji drazí! Že už jste ani nedoufali, že se ještě někdy uvidíme? Ani já ne ;-). Ale jsem zpátky mezi (on-line) živými a teď to bude lítat. O víkendu byl u nás ve škole workshop blogování a já se po dlouhé době viděla s Ejvi, která mi sdělila, že podle mého on-line obrazu to vypadá, že už moc nepracuju a jen si užívám život. Málem mi zaskočila kobliha, když jsem to slyšela! Takže hned na začátek, jestli máte stejný pocit, vyvedu vás z omylu takovým fofrem, že budete koukat ;-).

Během těch posledních dvou týdnů ticha jsem si prošla opravdovým očistcem. Pracovala jsem od rána do noci, když bylo světlo, tak jsem fotila jak zběsilá (všechno pro klienty, na moje věci jsem mohla rovnou zapomenout). Napsala jsem 29 článků (opět, pro klientské blogy a časopisy, ne pro mě), vyfotila přibližně 500 fotek (NEKECÁM!), nastylovala 18 focení outfitů (plus jeden můj, na který se právě díváte) a musela jsem zrušit všechny schůzky i setkání s kamarádkami, protože už se mi to nevešlo do 24 hodinových dní. Stihla jsem si najít byt, zabalit, přestěhovat, vybalit a vygruntovat (mimochodem, tohle všechno trvalo přesně 2 dny, víc jsem v kalendáři obětovat nemohla). ALE…. velká novina….. do tohohle vlaku, co uhání nezřízenou rychlostí, stihly naskočit dvě ženy, které mi vlastně zachránily… no jo, asi i život. No minimálně sociální integritu :-).

Lucka The Hubs každé ráno, hned co “odhodí” děti do školky, letí ke mě do kanclu a pořád mi opakuje, že jsem sice magor, ale že mi moc ráda pomáhá. A druhá z nich je moje nová asistentka Barunka, která se kvůli mě vzdala té nejvíc lukrativní práce v korporátní mega firmě a připadá jí to naprosto úžasné, štvát se od rána do večera, nemít ani jeden víkend volný a nevědět, co bude dělat příští hodinu. Paneboženanebi, prosím, ať jí to nadšení ještě pár dnů, týdnů a měsíců vydrží!

Tím chci jen říct, že jsem se opět přesvědčila o dvou důležitých faktech, bez kterých se nepohnete z místa (rozhodně ne v pracovní oblasti):

Jak vzniklo focení tohohle outfitu už jsem psala na svém instagramu. Pro ty z vás, kteří insta účet nevlastní, vám to povyprávím znovu. Fotila ho moje drahá kamarádka, která bydlí za Prahou, má soukromou školku (nebo co to vlastně je, znáte mě, jak někde figurují děti, nedávám moc pozor 🙂 ) a sama toho má až nad hlavu. Ale protože je to zlatá holka, vyrazila za mnou, že mi pomůže. A napadlo jí přivézt mi věci ze svého šatníku, protože když nemám čas ani nakupovat, něco nového do outfit postů fotit přece musím. Jenže nějak pozapomněla, že ona má velikost 34 a já 44 😀 !

Každopádně, tenhle outfit je v podstatě taková varianta na TENHLE a vlastně už rok starého TOHOHLE. Vidíte, kamarádka měla pravdu, fakt už jsem ve stadiu outfitové recyklace 🙂 .

Ale třeba někoho z vás budu inspirovat ke chvilkovému odsunutí černé barvy. Víte, co vám pořád melduju – světlé barvy kolem obličeje opticky omlaďují. Pravda, bílé kalhoty rozhodně neomlaďují a už vůbec ne zeštíhlují (to byl taky nápad, vzít si k nim placaté boty!), ale zase je to aspoň malá frajeřinka v tomhle šedivém počasí.

Moji nejdražší, doufám, že mi tuhle nejdelší pauze v dějinách mého samostatného blogování (už 5 měsíců!) pochopíte, odpustíte a neomlátíte mi to o… obličej 😉 . Děkuju za vaši přízeň, že si mě pořád pamatujete a že jste se mi vrátili! A už jedeme podle plánu. Ve středu bude nový článek, tentokrát něco o tom, jak se vyrovnávám s úzkostmi, strachem a nejistotou. To se hodí celkem ne?

Mějte nádherný týden, usmívejte se, protože to fakt pomáhá a hlavně se netrapte s věcmi, které nemůžete změnit!

Xo, Vaše

podpis_ja-1

Coat – H&M

Knit – H&M

Trousers – ZARA

Shoes – ADIDAS ORIGINALS

Hat – TONAK

Bag – LIDL (a je kožená a pořád drží!)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *