JAK SI SPRÁVNĚ ČISTIT ZUBY

JAK SI SPRÁVNĚ ČISTIT ZUBY

Krásný den vám všem, moji milí! Dnešní článek bude takový zubatý 🙂 Konečně totiž mám nový zubní kartáček! Tak dlouho jsem si ho přála, vlastně od té doby, co jsem začala používat sonický kartáček na čištění pleti a poprvé jsem poznala, že i já ve svém věku můžu mít pleť jako samet. A stejná firma vyrábí i sonické kartáčky na zuby, takže bylo jasno.

Kartáče na zuby ISSA 2 je takový malý zázrak. Když jsem si četla popis, připadala jsem si, jako když čtu návod k vesmírné lodi od NASA 🙂 Tak se vám to pokusím přeříkat tak, aby bylo jasné, proč se při čištění zubů usmívám:

A abych nezapomněla, má super design, takže mi v koupelně moooooc hezky ladí 😉 .

A protože se blíží čas dárků, víte určitě, co vám doporučím, že ano? 😉 Popravdě, myslím, že tohle je třeba pro chlapíky skvělý dárek. Je to elektronická hračička a ještě praktická, takže win win situation. Vybrat si můžete ze 4 barev a černá nebo modrá je skvělá i pro vaše drahé polovičky. Mě teď trochu mrzí, že jsem si pro sebe nevzala ten tyrkysový, ten totiž vypadá úplně jako od Tiffanyho 😀 .

A proč vám tady básním o kartáčku? Protože si myslím, že spousta z vás to má stejně – když si čistíte zuby ráno, tak ještě spím a když si je čistím večer, tak už spím. Proto mi přijde naprosto geniální, že kartáček můžete jen dát do pusy, zapnout a čistit na jednom místě do té doby, než v kartáčku “cukne” a vy víte, že je čas přesunout se na druhou stranu pusy 😀 . Což znamená, že od té doby, co mám zubníkartáček ISSA 2, tak nad umyvadlem zásadně klimbám. Navíc odpadá starost s hledáním nabíječku, protože tu minimálně rok nebudete potřebovat!

TO NEJLEPŠÍ NA KONEC – teď máte na zubní kartáček ISSA 2 slevu 30%!!! Platí od dneška až do úterý 27. 11. 2018. Tak to neprošvihněte, protože je to vážně super dárek.

Přeju vám nádherný den plný zářivého úsměvu!

Xo, vaše

podpisA_black

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *