JAK MIXOVAT RŮZNÉ STYLY

JAK MIXOVAT RŮZNÉ STYLY

Přeju vám nádherný den, moji milí! Jak jste si asi všimli, stihla jsem za minulý týden několikrát oslavit 44. narozeniny (počtem oslav už je mi drahně přes padesát 🙂 ) a byl to takový fofr, že jsem jen tak tak stíhala natáčet instastories. Ale tenhle týden vás na blogu čeká nejen outfit, ale i kosmetický článek…. a příprava na soutěž. Musím se vám něčím revanšovat, když už jsem od vás dostala tolik nádherných přání. A od některých z vás dokonce květiny a DÁRKY! To mi teda vyrazilo dech a ještě teď vám musím úplně pateticky dojatě poděkovat. Tak krásný narozeninový týden jsem neměla za celých svých dlouhých čtyřiačtyřicet let.

Narozeninový týden kromě přijímání blahopřejných telegramů z celého světa (haha) byl ve znamení pravidelné údržby. A moje drahé holčičky kadeřnice ze Salonu COOL se rozhodly, že je na čase nahodit opět háro. Koupila jsem si teda fungl nové vlasy a poseděla si u nich skoro 5 hodin (to víte, nandavat prodloužené vlasy je fakt piplačka a opravdu to tam nejde naházet jen tak, aby to vypadalo co nejreálněji). Ale když mě moje Baru vyzvedávala, první její věta byla: “Vypadáš na pětatřicet.” No nafoukala mi pod pytlík, ne že ne :-D. Takových komplimentů jsem už dlouho nedostala! Takže Kačko a Adélko, děkuju vám za nejkrásnější narozeninovou hřívu, jakou jsem si mohla přát.

Mimochodem, ty vlasy vám zůstanou, to se nevyhazuje :-). Koupíte si je a pak jednou za 2-3 měsíce zaskočíte na posunutí. Vlasy vydrží minimálně rok. A kdybyste chtěly na léto taky nahodit hřívu, řekněte, že jste ode mě. Holky pro vás určitě vymyslí nějakou hezkou slevu. Jo a na barvu k Adélce!

A teď už konečně k outfitu. Na kurzu pokaždé holky učím, že při stylingu na běžné denní nošení je nejdůležitější využívat efektu kontrastu. Už i vám jsem to opakovala milionkrát. A takový kontrast můžete namixovat i v různých typech stylů. Pánské prvky s ryze ženskými, nebo jako v tomhle případě: romantika versus army styl. Právě tyhle protiklady jsou v módě to nejzábavnější!

Jen si to představte, k téhle romantické blůze třeba stejně romantickou vyšívanou sukni! To pak člověk vypadá jako chodící dort nebo zaběhlý účastník výročního setkání souborů národních písní a tanců. Takže se tohohle mixování různých stylů vůbec nebojte. Móda musí být zábavná. Jinak je to jen oblečení ;-).

Mimochodem, spousta z vás byla z téhle blůzy nadšená. Víte, čím to je? Že bílá barva (a jemná krajka/volánky) je od určitého věku k ženám hodně milosrdná. Proto mám tenhle typ topů tak ráda. V zimě jsou super ke koženým kalhotám a v létě třeba ke kapsáčům nebo džínovým šortkám (čehož se na mě opravdu nedočkáte 🙂 ).

Jo a ještě jeden malý soukromý vstup: Za měsíc máme abiturientský večírek (čtvrt století po maturitě, OMG!), takže dneska ráno slavnostně zahajuju nástup na keto dietu. Zvládla jsem to před 2 lety a bylo to super, tak to tentokrát taky dám! Ani se tak neděsím kompletního vyloučení cukrů z jídelníčku, ale kafe bez mléka, to mě zabije. Navíc jsem dostala od Barunky k narozkám cvičicí podložku a ŠVIHADLO (já si to přála, to ne, že by se mi snažila něco naznačit, hihi). Takže doufám, že když ke keto stravě trochu pohnu zadkem, musím to za ten měsíc nějak dát, že jo?

Držte mi palce, když tohle píšu, ještě hlad nemám. Ale až tohle budete vy číst, pravděpodobně budu chtít sežrat už i vás :-). Mějte nádherné dny, nezapomeňte na vděčnost a na úsměv! A zázraky se začnou dít okamžitě, přísahám.

Xo, Vaše

podpis_ja-1

Blůza a capri kalhoty – ZARA

Boty – TEZYO

(obchod najdete v OC Chodov a jsou to fakticky bačkůrky!)

Kabelka – GUCCI

Náhrdelník a prstýnek – TIFFANY & Co.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *