GREEN KIMONO/OMAN

GREEN KIMONO/OMAN

Sice to vypadá, že se chystám do sprchy, ale ve skutečnosti jsem si takhle vykračovala po emirátsko-ománských hranicích a všechny turbany (ne ty ze sprchy) se za mnou otáčely. Když já to kimono v té Zaře prostě nemohla nechat! Jo, to mě napadlo, než na to zapomenu – když jsme u těch nákupů v Dubaji, tak vážně nevím, koho to napadlo, že je to tady levnější, než v Čechách. Možná asi před lety, ale teď?! Jen pro představu, tahle zelená saténová sranda tu vyšla o 800 korun dráž, než v Praze. A to že v Praze máme tu Zaru už tak dost předraženou oproti jiným zemím Evropy.

Budu tady ještě do neděle, ale tentokrát se mi odsud moc nechce. Ty holé nohy a absence svetrů a šál mi budou hodně chybět. Hodně z vás mi psalo, že se sem chystají příští týden a jak se těší na koupání. Tak vás bohužel v tomhle musím zklamat. Na koupání a vyvalování u vody to tady ještě vážně není. Teda, jestli nejste členy spolku pražských otužilců. Já ne, takže jsem na pláži byla všehovšudy dvakrát a ani jednou jsem se do plavek nesvlékla. Takže se do Prahy, přes veškeré plány, vrátím stejně bílá, jako jsem odlétala.

Kimono – ZARA (new)

Jeans – ZARA (HERE, buy at least 1 size smaller than you usual wear!)

Top – MANGO

Bag & Shoes – GUCCI

A chystám pro vás článek o nákupu téhle kabelky v dubajském shopping mallu. Byl to totiž úžasný zážitek. Ani ne ten nákup samotný, ale co se během něj stalo! Ale o tom až příště. Zatím se mějte krásně a ve čtvrtek se tady zase potkáme.

Xo vaše

podpis_ja-1

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *