DOKONALÉ SAKO

DOKONALÉ SAKO

Aaaaaaa, máme to tady! Počásko jako vymalované, takže všechny outfit posty odteď celý příští půlrok budou vypadat takhle:

Slíbila jsem vám minule, že vám dám tip na další skvělou věc, která vám pomůže přečkat tohle divnopočasí ve zdraví (a se stylem). Kromě dlouhého kardiganu je to SAKO. Tady mám pro vás zase jednoduché tipy, na co si dávat pozor při jeho nákupu:

Teď ho ještě užijete na triko nebo tílko a až začne přituhovat, vezmete si pod něj rolák nebo kašmírový svetr a šálu a zase bude na měsíc vystaráno. Právě proto mám saka tak ráda, protože se šiknou celoročně. Kromě toho je pro mě kombinace pánského saka a vysokých podpatků chodícím sex-appealem, sílou a energií.

Jinak mě tenhle týden čeká jedno velké focení pro Baťu (tentokrát budu za objektivem, ne před :-), spousta schůzek (naštěstí se samými milými lidmi), spuštění nových stránek školastylu.cz a v pátek jdu po sto letech s Kevinem na party, kde pravděpodobně budu mluvit česky jen já. Ovšem vzhledem k tomu, že v sobotu ráno začíná poslední velký kurz stylingu v tomhle roce, na žádnou velkou pařbu to u sebe stejně nevidím. Už takhle jsem první den kurzu pokaždé nervózní víc, než kurzistky a ještě abych nametená padala ze židle, to by nám to pěkně začalo.

Přeju vám krásný začátek nového týdne a s úsměvem, i když vám do něj naprší! A taky jsem vám ještě chtěla poděkovat za všechny ty nádherné komentáře k minulému článku. A těch zpráv na instagramu, těch mailů, těch úžasných životních příběhů, které jsem se dozvěděla… Ani netušíte, jak moc si toho vážím! Děkuju!!!

Xo vaše

podpis_ja-1

Blazer – ZARA

Leather Pants – H&M

Top – MANGO

Shoes – VALENTINO

Bag – H&M

Bracelet – ANTIPEARLE

Watch – DANIEL WELLINGTON *15 % sleva a pásek navíc ZDARMA při zadání kódu SCHOOLOFSTYLE
Akce pásek zdarma platí jen do zítřka (do 4. září), tak toho koukejte využít, když už mi to pro vás nabídli 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *