KOUZLO ASYMETRICKÉ SUKNĚ

KOUZLO ASYMETRICKÉ SUKNĚ

Tohle focení mělo dobré skóre: Nádherná procházka po Karlíně (povedlo se), bad hair day maskovaný šátkem ála uklízecí četa při nástupu (povedlo se napůl), nádherné počasí, takže si všichni užívali sluníčko, jen my čekali na mrak, abych na fotkách neměla pod nosem kníra (nepovedlo se). Ale to nejdůležitější je, že jsem vám chtěla říct, že tahle sukně byl vážně kauf. Která z vás, mých drahých čtenářek, také nemá zrovna modelkovské míry, tak víte, jak těžké je najít sukni, která by seděla a neudělala z vás chodící almaru. Mám pro vás tipy, na které si při nákupu sukně vzpomeňte:

  1. Musí být ze splývavého materiálu! Nic “trčacího”, nic tvrdého (džínovina atd). Když jdete, měla by vám látka jemně povlávat kolem kolenou.

  2. Měla by být něčím zajímavá! Teď mám na mysli střih. Když zvolíte úplně jednoduchou, hodně často je to taková “placka”, která vás rozšiřuje. Takže jakákoli asymetrie v délce odpoutá pozornost od bočních/zadních partií.

  3. Měla by být do “áčka”. Udělá vám mnohem větší službu, než elastické krátké sukně.

I když popravdě, pořád jsem zastáncem toho, že pro postavu s ženskými křivkami se vždycky snáz vybírají šaty, než sukně.

A po pravidelném stylingovém okénku ještě rychlý pohled do soukromí: Pořád se učím! Teda ne, že bych začala navštěvovat univerzitu středního věku 🙂 . Myslím tím spíš životní lekce.

Učím se žít se svým chlapem. Já vím, že pro ty z vás, kteří jsou se svými manželi už pár let, je to spíš úsměvné. Ale zkuste si to představit – po 6 single letech je to pro mě jako práce na plný úvazek. Ale moc hezky si to sedá.

Učím se blogovat. A to jde teda mnohem hůř. Netušila jsem, jaký je to záhul. Takže tímto skláním hlubokou poklonu speciálně všem mama blogerkám. Jak to zvládáte s dětmi, to mi vážně není jasné!

Učím se vstávat v 6 ráno a zachovat si pozitivní přístup za každou cenu. Nikdy bych neřekla, že vstávání pro mě bude mnohem jednodušší, než přehodit si myšlení na plusovou stupnici. Vždycky jsem se považovala za optimistu. Jenže po načtení těch úžasných knih, o kterých jsem vám psala, jsem zjistila, že můj optimismus je, v porovnání se zbytkem nálad, dost v menšině. Zní to strašně jednoduše “buď pozitivně naladěná”. Ale určitě to znáte, že usmívat se, když se na vás v kanclu valí jedna faktura za druhou, klienti si vymýšlejí ptákoviny na poslední chvíli, děti přinesou ze školky zarděnky (popřípadě pes zase někde něco zdlábnul a vy nestíháte doma vytírat)… je spíš úsměv ze zoufalství, než z čiré radosti. Proto je tak důležité zvládnout techniku pozitivního myšlení za jakýchkoli okolností. Prostě to nikdy nesmíte vzdát! NIKDY!!!

Učím se mít se ráda. Ano, správně, uhodli jste, tohle je zatím nejtěžší bod a absolutně ve svém snažení selhávám. Ale to je na delší vyprávění, takže tím vás teď už nebudu zahlcovat 😉 .

K téhle fotce prostě patří text: Nikdy se k vám neotočím zády :-). Když jsem už zmínila to “učení se blogovat”, tak vám slavnostně slibuju a přísahám, že pro vás udělám, co bude v mých silách. Proto se pořád ptejte na tipy se stylingem (to děláte celkem dlouho, tak s tím hlavně nepřestávejte!). Vlastně se ptejte na cokoli. Sním o tom, že tenhle blog vám k něčemu bude. Že vám pomůže nebo vás pobaví nebo vás inspiruje. Cokoli, než další prázdné blábolení s fotkama. To bych nepřežila! 😉 A jestli ještě nevíte, co je instagram (ano, já o něm taky ještě před 2 lety neměla ponětí), tak si nechte poradit od mladších ročníků (od toho tu ostatně jsou 😉 ) a vzhůru do společné komunikace. Tam je to přece jen o trochu rychlejší a jednodušší.

Krásný POZITIVNÍ den a zůstaneme v kontaktu, ano? 😉

Xo vaše

podpis_ja-1

Skirt – MARKS & SPENCER

T-Shirt – H&M

Faux Leather Jacket – ZARA (old)

Scarf – VAN GRAAF

Shoes – SHEIN

Bag – CHANEL

Sunnies – RAY-BAN

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *