5 VĚCÍ, KTERÉ BY BLOGERKY MĚLY DĚLAT

5 VĚCÍ, KTERÉ BY BLOGERKY MĚLY DĚLAT

Krásný den, moji milí! Tenhle článek mě napadl přesně ve chvíli, kdy jsme rozjeli “hru” na otázky a odpovědi. Chci vám popsat 5 zásadních věcí, o kterých si myslím, že by každý bloger/ka měli dělat pro svoje čtenáře. Takže pro vás je to takový checklist, abyste si odškrtali, jestli má cenu se mnou zůstávat 🙂 Protože, co si budeme nalhávat, loajální čtenáři jsou pro blogery klíčoví. Bez vás by to bylo jako říkat fóry do zdi a čekat, až se zeď rozsype.

1. VYTVÁŘET HODNOTNÝ OBSAH

Co si budeme nalhávat, rozhodně o sobě nemůžu říct, že co post, to literární skvost hodný archivace. Ale v rámci zrychlení moderní doby na maximum, se snažím zachovávat aspoň lehce nadprůměrnou úroveň textů. S fotkama je to o něco horší (však víte, že tatínkovi chudákovi už moc neslouží zrak a foťák naposledy držel v ruce na dovolené v jižních Čechách, kdy se mimochodem fotilo ještě na černobílý kinofilm 😀 ). Možná díky tomu se ze mě v editování fotek stává téměř profesionál.

2. ODPOVÍDAT NA KOMENTÁŘE

Tak v tomhle se ale musím pochválit, odpovídám až do omdlení. Jen u článku o dětech jsem to nezvládla, protože jsem byla tak dojatá (jako vážně!), že to prostě nešlo. Zrovna před chvílí mi jedna moje milovaná čtenářka napsala, že obdivuje, jak pokaždé odpovím a hlavně, jak ochotně. A vidíte, mě na tom nepřijde nic divného. Takhle to prostě funguje – vy jste tak milí, že mi věnujete svůj čas při čtení článku a navíc extra čas na psaní komentářů, tak je víc než fér, když já pro vás dělám totéž.

3. ODPOVÍDAT NA OTÁZKY

No tak jestli jsem v něčem dobrá, tak v odpovídání téměř na jakékoli dotazy ať už na blogu, na instagramu, nebo v mailu. Když mi napíšete dopis, vsaďte se, že odpovím i na něj 😉 . Důkazem je právě tahle “otázková hra”, kterou si teď drandíme. Dneska jsem zvládla odpovědět na 27 mailů s dotazy ohledně výběru správného střihu, kde se co dá sehnat, čeho se vyvarovat při nákupech…

Sice jsou někdy odpovědi stručnější, než bych si přála, ale pořád se budu omlouvat/vymlouvat tím, že kromě blogování mám ještě 2 další regulérní práce.

4. ZAŘÍDIT SPECIÁLNÍ SLEVY NEBO SOUTĚŽE

Soutěže by neměly sloužit k nalákání nových čtenářů, ale naopak k odměnění těch loajálních, kteří se “svými” blogery “žijí” už nějaký ten pátek. Proto se u každé (nebo aspoň tam, kde to jen trochu jde) své spolupráce s nějakou značkou okamžitě ptám, jestli z toho budou mít něco i moji čtenáři. Nebudu vám lhát, většina marketingových lidí na mě kouká, jako že jsem zešílela. Jenže to je jak s tím odpovídáním na komentáře. Díky VÁM ty spolupráce můžu dělat, takže je logické, že z toho VY musíte taky něco mít!

Jak jsem říkala, nejde to pokaždé, ale slevové kódy ALENKA xx budou existovat, co bude existovat tenhle blog ;-).

5. SETKÁVAT SE SE ČTENÁŘI

Řeknu vám, tenhle bod je pro mě pořád ještě velkou výzvou. Sice znám spoustu z vás ze svých kurzů nebo workshopů ve Škole stylu, ale skutečné MEET & GREET setkání jsem ještě neudělala. A víte co? Protože život má být o přijímání nových výzev, co se potkat v Karlových Varech na filmovém festivalu?! Poprosila jsem lidi z mého drahého Nespressa, jestli by mi půjčili na 2 hodiny jejich VIP Nespresso Lounge a oni byli tak milí, že mi pro vás dokonce připravili i dárky!

TAKŽE JESTLI BUDETE MÍT ČAS A NÁLADU, SETKÁNÍ SE MNOU BUDE V NEDĚLI,

1. ČERVENCE 2018 OD 14.00 DO 16.00 HODIN

Můžeme probrat trendy, styling, kosmetiku, nebo si prostě jen tak pokecat o chlapech 🙂 . Místo na sezení a dárkové tašky (kromě Nespressa vám něco posílá třeba Kiehl’s nebo Sally Hansen!) jsou připravené pro 10 lidí. Proto si rezervujte místo mailem na: alenka@skolastylu.cz.

Kdyby na vás náhodou už nezbylo místo, tak budu ve Varech od soboty 30. června až do úterý 3. července. A kdybyste mě nemohli najít, tak v Nespresso pavilónu budu nakýblovaná pořád 🙂 . Takže mě koukejte přijít aspoň pozdravit!

Nevím, kolik blogů pravidelně sledujete, ale snad vám tahle “revize” pomůže k tomu, abyste zjistili, jestli za svůj čas dostáváte to, co máte. A když ne, šup pryč a hned ušetříte trochu času. Aspoň se my blogeři budeme muset pořádně snažit.

Přeju vám nádherný den a zvedejte ruce, kdo za mnou přijede do Varů!

Xo, Vaše

Snímek-obrazovky-2020-06-21-v-23.23.04

Kabát – MANGO (TADY)

Kalhoty – ZARA

Tričko – ZOOT

Boty – TEZYO

Čepice – ASOS (TADY)

Hodinky – SWATCH (TADY)

Náramek – ANTIPEARLE

Náhrdelník a prsten – TIFFANY & CO.

Brýle – RAY BAN

Kabelka a pásek – MANGO

Za tyhle krásné fotky děkuju Markétce, která nemá s focením ani blogováním vůbec nic společného, a přesto jí připadá focení mých outfitů jako velká zábava.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *